close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
  • polska wersja jzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

X Mikołajkowy Turniej Kata - Trzcianka, 01.12.2018


 
 

Kihon dziewcząt
/2011/
0 Kyu

1. Lena Michalska   Wałcz
2. Wiktoria Marcinkowska   Wałcz 
3. Aleksandra Ratajczak  Czarnków 
3. Anastazja Wieczorek  Trzcianka 
  Kihon chłopców
/2011/
0 Kyu
1. Jan Pachciarz  Wałcz 
2. Antoni Faferek  Czarnków 
3. Borys Cofał  Czarnków 
3. Mikołaj Muzyka  Czarnków 
  Kihon dziewcząt
/2010/
0 Kyu
1. Maria Lasocka  Trzcianka 
2. Amelia Spychalska  Wieleń
3. Julia Dąbrowska  Wałcz 
3. Izabela Kobryń  Debrzno 
  Kihon chłopców
/2010-2009/
0 Kyu
1. Jakub Głowacz  Trzcianka 
2. Adam Wąsowski  Trzcianka
3. Krzysztof Szymczak  Czarnków 
3. Maksymilian Małyszka  Czarnków 
  Kihon dziewcząt
/2009-2005/
0 Kyu
1. Oliwia Józefiak  Czarnków 
2. Matylda Wyrzykowska  Wałcz 
3. Honorata Kociuba  Człopa
3. Oliwia Maciołek  Trzcianka 
  Kihon chłopców
/2008-2005/
0 Kyu
1. Jakub Grzewka  Czarnków 
2. Wojciech Szymczak  Czarnków 
3. Krystian Maciołek  Trzcianka 
3. Jakub Kaczmarzewski  Trzcianka 
 

Kata dziewcząt
/2011-2010/
9.1-9.3 Kyu

1. Oliwia Sulejewska  Trzcianka 
2. Zofia Michalska  Czarnków 
3. Lena Maternowska  Trzcianka 
3. Zuzanna Sielicka  Wałcz 
  Kata chłopców
/2011-2010/
9.1-9.3 Kyu 
1. Stanisław Andrzejewski   Trzcianka 
2. Oliwier Biskup  Człopa 
3. Franciszek Fobka  Wieleń 
3. Mikołaj Paliwoda  Człopa 
  Kata dziewcząt
/2009-2005/
9.1-9.3 Kyu 
1. Anastazja Kiwertz  Wałcz 
2. Amelia Krupska  Trzcianka 
3. Nikola Kruczyńska  Szwecja 
3. Julia Lankiewicz  Trzcianka 
  Kata chłopców
/2009-2005/
9.1-9.3 Kyu 
1. Wojciech Kowaluk  Wieleń 
2. Dawid Król  Czarnków 
3. Oskar Szlachciak  Piła 
3. Kacper Kochanowski  Piła 
  Kata dziewcząt
/2011-2009/
8.1-7.3 Kyu
1. Wiktoria Dąbkiewicz  Wałcz
2. Amelia Szarek  Trzcianka 
3. Katarzyna Kordy  Czarnków 
3. Julia Kacprzak  Wałcz 
  Kata chłopców
/2011-2009/
8.1-7.3 Kyu 
1. Cyprian Zimniak  Wałcz 
2. Szymon Lewandowski  Trzcianka 
3. Patryk Kochanek  Trzcianka 
3. Piotr Machnicki  Czarnków 
  Kata dziewcząt
/2008-2005/
8.1-8.3 Kyu
1. Marta Ziegler  Czarnków 
2. Katarzyna Marcinkowska   Wałcz 
3. Anna Emiliańczyk  Piła 
3. Zuzanna Kassner  Piła 
  Kata chłopców
/2008-2005/
8.1-8.3 Kyu 
1. Szymon Ładyko  Czarnków 
2. Maciej Wejman  Debrzno 
3. Wojciech Policha  Trzcianka 
3. Hubert Romanowski  Wałcz 
  Kata dziewcząt
/2008-2005/
7.1-7.3 Kyu 
1. Patrycja Drzewiecka  Trzcianka 
2. Natalia Żużewicz  Wałcz 
3. Bożena Jakubowska  Szwecja 
3. Oliwia Turkiel  Wałcz 
   Kata chłopców
/2008-2005/
7.1-7.3 Kyu
1. Marcel Rączka  Czarnków 
2. Kamil Furman  Czarnków 
3. Rafał Mazurkiewicz  Czarnków 
3. Maciej Pieprz  Czarnków 
  Kata dziewcząt
/2011-2005/
6.1-6.3 Kyu 
1. Hanna Jaworska  Człopa 
2. Agata Ślipek  Wałcz 
3. Anna Lewandowska  Wałcz 
3. Zuzanna Raczek  Trzcianka 
  Kata chłopców
/2011-2005/
6.1-6.3 Kyu 
1. Dominik Urban  Czarnków 
2. Igor Jur  Czarnków 
3. Fabian Gadziński  Czarnków 
3. Antoni Kurowski  Czarnków 
  Kata dziewcząt
/2011-2005/
5.1-4.3 Kyu
1. Kinga Siedlecka  Wałcz 
2. Daria Sylwestrzak  Debrzno 
3. Amelia Marcinkowska  Wałcz 
3. ---  --- 
  Kata chłopców
/2011-2005/
5.1-4.3 Kyu 
1. Jakub Adamcewicz  Wałcz 
2. Wiktor Młynarczyk  Trzcianka 
3. Franciszek Pawłowski  Czarnków 
3. Jakub Fryziak  Więcbork