close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
   strona gwna 
 

 

 Ogólnopolski Turniej Młodzików - Czersk 2004

W dniu 06.03.2004 roku w Czersku woj. pomorskie odby sie Ogólnopolski Turniej Karate Shotokan WSI modzików. Organizatorem turnieju by Midzyszkolny Uczniowski Klub Karate "Fudokan" w Czersku oraz Podkomisja Karate Shotokan WSI w Waczu. W turnieju wzili udzia karatecy z 10 klubów (Warszawa, Brodnica, Chojnice, Czersk, Tuchola, Pelplin, Pozna, Krzy Wlkp., Mielcin, Wacz). 

.

To pierwszy turniej dla modzików, kadetów i juniorów jaki zorganizowano w ramach World Shotokan Institute - Poland. Startowao w nim okoo 90 zawodników z klubów czonkowskich W.S.I.Poland. W nieoficjalnej klasyfikacji druynowej zawody zwyciy Klub Karate Tradycyjnego z Wacza.

.

Bardzo dobry start zanotowa Uczniowski Klub Sportowy "Las-bór" z Mielcina, którego zawodnicy kilkukrotnie stanli na podium turnieju. Warto doda, e klub ten dziaa od niedawna i w krótkim czasie osign solidny poziom szkoleniowy. Zajcia w Mielcinie prowadzi Sensei Zbigniew Ruta /3 Dan/.

.


 
    projekt, wykonanie: Dekorus